Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

UA

RU
УЗД акушерське

Коли потрібно проводити ультразвукову діагностику?

Акушерське УЗД - абсолютно нешкідлива і безболісна процедура, яка проводиться всім вагітним жінкам. Як правило, за весь термін вагітності УЗД виконується тричі - один раз на триместр вагітності.

Позапланові УЗД виконуються за бажанням батьків або за показаннями та рекомендаціями гінеколога.

Даний метод дослідження не вимагає спеціальної підготовки і є абсолютно нешкідливим для плоду, допомагає гінекологу та батькам знайти відповіді на безліч найважливіших питань, що стосуються перебігу вагітності. Результати УЗД дають можливість лікарю підготуватися до пологів і обрати правильну тактику.

 

 

 

Чому нас обирають?

Ми - молода, сучасна клініка

Довірчі відносини між лікарем і пацієнтом

Наша цінова політика приємно Вас здивує

Професіонали високого рівня

Left

Основна мета УЗД - оцінка загального стану матері та дитини, діагностика патологій плода на різних етапах його розвитку. В Україні скринінгові УЗД під час вагітності проводяться тричі:

  • 11-13 тиждень: коли можна визначити кількість плодів, термін та розвиток вагітності, а також на цьому терміні можна визначити приблизну дату пологів.
  • 20-22 тиждень: на цьому візиті можна визначити, чи є вади розвитку і оцінити стан плаценти. Також на даному триместрі визначають стать майбутньої дитини.
  • 30-32 тиждень:  на цьому етапі основним завданням УЗД є визначення вад розвитку, а також оцінка рухової активності плода, і його розташування в матці.

 

 

Вартість послуг

Ви можете ознайомитися з цінами на послуги, перейшовши на сторінку цін

Записатися на прийом


  • ua
  • ru