Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

098 620 33 60

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

067 446 56 85

UA

RU
УЗД акушерське

Коли потрібно проводити ультразвукову діагностику?

Акушерське УЗД - абсолютно нешкідлива і безболісна процедура, яка проводиться всім вагітним жінкам. Як правило, за весь термін вагітності УЗД виконується тричі - один раз на триместр вагітності.

Позапланові УЗД виконуються за бажанням батьків або за показаннями та рекомендаціями гінеколога.

Даний метод дослідження не вимагає спеціальної підготовки і є абсолютно нешкідливим для плоду, допомагає гінекологу та батькам знайти відповіді на безліч найважливіших питань, що стосуються перебігу вагітності. Результати УЗД дають можливість лікарю підготуватися до пологів і обрати правильну тактику.

 

 

 

Чому нас обирають?

Ми - молода, сучасна клініка

Довірчі відносини між лікарем і пацієнтом

Наша цінова політика приємно Вас здивує

Професіонали високого рівня

Left

Основна мета УЗД - оцінка загального стану матері та дитини, діагностика патологій плода на різних етапах його розвитку. В Україні скринінгові УЗД під час вагітності проводяться тричі:

  • 11-13 тиждень: коли можна визначити кількість плодів, термін та розвиток вагітності, а також на цьому терміні можна визначити приблизну дату пологів.
  • 20-22 тиждень: на цьому візиті можна визначити, чи є вади розвитку і оцінити стан плаценти. Також на даному триместрі визначають стать майбутньої дитини.
  • 30-32 тиждень:  на цьому етапі основним завданням УЗД є визначення вад розвитку, а також оцінка рухової активності плода, і його розташування в матці.

 

 

Вартість послуг

Ви можете ознайомитися з цінами на послуги, перейшовши на сторінку цін

Записатися на прийом


  • ua
  • ru