Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

UA

RU
КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Logo Color

Одним із напрямів діяльності нашої клініки є участь у проведенні клінічних досліджень лікарських засобів, які дозволяють оцінити ефективність використання  новітніх терапевтичних алгоритмів та ліків.

Людство вже подолало низку хвороб саме завдяки клінічним дослідженням, адже вони є єдиним доказовим методом оцінки безпечності та ефективності препаратів та їх  комбінацій. Якісний засіб має успішно пройти всі стадії клінічних випробувань. Наша клініка приймає участь лише в дослідженні засобів, які довели свою безпечність та ефективність на ранніх стадіях досліджень. Обов’язковою умовою для будь-якого дослідження є наявність чіткого дизайну та аргументації на користь використання всіх досліджуваних ліків, схем та дозувань, а також критеріїв відбору пацієнтів. Це сприяє тому, що безпечність лікування в рамках досліджень є вищою порівняно з рутинною практикою.

Спеціалісти медичної клініки "Благомед" мають значний досвід дослідницької діяльності, а також пройшли навчання з  належної клінічної практики. Окрім цього, наша клініка забезпечує усі необхідні умови для проведення досліджень ревматологічних, кардіологічних, гастроентерологічних, дерматологічних та неврологічних захворювань.

На превеликий жаль, важка економічна ситуація в нашій країні робить клінічні випробування єдиним шансом для більшості українських пацієнтів отримати сучасне ефективне лікування. Приймаючи участь в дослідженні Ви безкоштовно спостерігаєтесь у лікаря, проходите основні та додаткові обстеження, а також, що вкрай важливо, отримуєте високовартісні сучасні лікарські засоби, не сплачуючи ні копійки. Від такої співпраці отримує користь й лікар - він має нагоду отримати безцінний досвід, доступ до новітніх даних та ресурсів.

Ви можете взяти участь у дослідженні, якщо ви

Пройшли всі етапи відбору, і безпечність та потенційна ефективність Вашої участі доведено

Готові до відкритої та постійної взаємодії з нашою дослідницькою командою, яка забезпечує ефективний результат

Дотримуєтесь усіх умов та попередньо погоджених з Вами правил протягом дослідження

Для більш детальної інформації щодо клінічних досліджень звертайтесь до нашого координатора Катерини Красницької за телефоном +38067 843 63 87

  • ua
  • ru