Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

098 620 33 60

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

067 446 56 85

UA

RU
КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Logo Color

Одним із напрямів діяльності нашої клініки є участь у проведенні клінічних досліджень лікарських засобів, які дозволяють оцінити ефективність використання  новітніх терапевтичних алгоритмів та ліків.

Людство вже подолало низку хвороб саме завдяки клінічним дослідженням, адже вони є єдиним доказовим методом оцінки безпечності та ефективності препаратів та їх  комбінацій. Якісний засіб має успішно пройти всі стадії клінічних випробувань. Наша клініка приймає участь лише в дослідженні засобів, які довели свою безпечність та ефективність на ранніх стадіях досліджень. Обов’язковою умовою для будь-якого дослідження є наявність чіткого дизайну та аргументації на користь використання всіх досліджуваних ліків, схем та дозувань, а також критеріїв відбору пацієнтів. Це сприяє тому, що безпечність лікування в рамках досліджень є вищою порівняно з рутинною практикою.

Спеціалісти медичної клініки "Благомед" мають значний досвід дослідницької діяльності, а також пройшли навчання з  належної клінічної практики. Окрім цього, наша клініка забезпечує усі необхідні умови для проведення досліджень ревматологічних, кардіологічних, гастроентерологічних, дерматологічних та неврологічних захворювань.

На превеликий жаль, важка економічна ситуація в нашій країні робить клінічні випробування єдиним шансом для більшості українських пацієнтів отримати сучасне ефективне лікування. Приймаючи участь в дослідженні Ви безкоштовно спостерігаєтесь у лікаря, проходите основні та додаткові обстеження, а також, що вкрай важливо, отримуєте високовартісні сучасні лікарські засоби, не сплачуючи ні копійки. Від такої співпраці отримує користь й лікар - він має нагоду отримати безцінний досвід, доступ до новітніх даних та ресурсів.

Ви можете взяти участь у дослідженні, якщо ви

Пройшли всі етапи відбору, і безпечність та потенційна ефективність Вашої участі доведено

Готові до відкритої та постійної взаємодії з нашою дослідницькою командою, яка забезпечує ефективний результат

Дотримуєтесь усіх умов та попередньо погоджених з Вами правил протягом дослідження

Для більш детальної інформації щодо клінічних досліджень звертайтесь до нашого координатора Катерини Красницької за телефоном +380678346387

  • ua
  • ru