Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

098 620 33 60

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

067 446 56 85

UA

RU
ковид 19

Тестування на коронавірусу (COVID-19)

В рамках співпраці щодо боротьби з короновірусною інфекцією COVID-19 відповідно до Закону України № 587-ІХ від 07.05.2020 та Наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722 "Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)" завдяки нашим партнерам ми маємо можливість проводити лабораторне обстеження пацієнтів на виявлення COVID-19. Вся діагностика проводиться на надсучасному обладнанні та тест-системами останнього зразка.

«Антитіла до коронавірусу (COVID-19) IgG/IgM (швидкісний тест)»  - 550,00 грн. Це швидкий тест на визначення  антитіл. Гострофазні «M» з’являються на 5 день захворювання, якщо людина хвора.  Антитіла «G» - з’являються як імунна відповідь  організму, коли людина вже перехворіла. Тест призначається лікарем чи за бажанням пацієнта. Результат через 10-15 хвилин.  Достовірність результатів до 66%.

Матеріал для дослідження – капілярна кров

Виявлення РНК COVID-19 методом ПЛР-1800,00 грн визначення наявності частинок вірусу в матеріалі. Цей  аналіз проводится   після консультації терапевта при наявності показань. Результат протягом 1-3 днів.  Достовірність результатів майже 100%. Перед дослідженням на ПЛР (не менше ніж за дві години) не можна пити, їсти, чистити зуби та застосовувати спреї для зрошення горла. За 2 дні до проведення дослідження не рекомендуємо використовувати спреї або розчини для полоскання горла та мазі для носа, що містять протимікробні засоби.

Матеріал для дослідження - мазок з носа або зіву (горла).

Коронавірус SARS-CoV-2 (CОVID-19) антитіла IgG, методом ІФА напівкількісний  - 655 грн. Цей аналіз покаже не лише наявність/відсутність антитіл, але і їх кількість, що дозволяє оцінити рівень імунітету до збудника захворювання в динаміці (при повторному дослідженні). Результат протягом 1-3 днів. Достовірність результатів майже 99%. Перед дослідженням крові на антитіла IgG не менше ніж за 8 годин не можна їсти. Пити воду можна.

Матеріал для дослідження – кров з вени, що набирається  в спеціальну пробірку (з антикоагулянтами К2ЕДТА, К3ЕДТА, цитрат натрію тощо або активаторами згортання крові (з розділюючим гелем або без нього).

Обстеження на виявлення антитіл рекомендовано:

 • Для підтвердження недавно перенесеної коронавірусної інфекції:
  • якщо людина раніше мала прояви ГРВІ без підтвердження COVID-19;
  • якщо людина не мала ознак ГРВІ, але стурбована, щодо можливого безсимптомного перебігу захворювання.
 • Для діагностики коронавірусної інфекції (як допоміжний метод):
  • за наявності симптомів, що характерні для захворювання COVID 19;
  • якщо був контакт із хворим на COVID 19, або з кимось, хто прибув з країн з високим рівнем поширення COVID-19, або якщо людина сама повернулась з цих країн.
Коронавірус,
COVID-19, SARS-CoV-2,
антитіла IgG, напівкількісний
Результат Інтерпретація результатів
Негативний Антитіла відсутні:

 • контакту з вірусом не було;
 • антитіла ще не виробляються (період серологічного «вікна»),чи знаходяться нижче рівня їх виявлення;
 • в людини ослаблений імунітет та є важкі супутні захворювання (ВІЛ, онкологія, інше).
Невизначений Кількість імуноглобулінів лежить за межами діапазону позитивного результату. Рекомендовано повторити дослідження через 7-14 днів.
Позитивний Вірогідний перебіг коронавірусної хвороби зараз або перенесена хвороба в минулому.

Алгоритм дій при позитивному результаті ПЛР Covid-19: 

 • Якщо тест на Covid 19 виявися позитивним, наш медичний центр попереджає Лаборатоний центр МОЗ України по місцю проживання пацієнта.
 • Пацієнти з легкою формою захворювання, з відсутніми ускладненнями на момент огляду, отримають рекомендації по лікуванню вірусу в домашніх умовах. Наші лікарі проконсультують пацієнта, як максимально комфортно і ефективно для здоров’я провести двотижневу самоізоляцію.
 • Якщо пацієнт у тяжкому стані, його терміново необхідно перемістити у стаціонар інфекційного відділення лікарні під пильний нагляд лікарів. В разі виникнення такої ситуації викликається бригада медиків, пацієнта госпіталізують у відповідний медичний заклад.

Для того щоб замовити дослідження необхідно зателефонувати в клініку за номером (044)537-07-92 (Правий берег), (044)521-91-91 (Лівий берег) та узгодити з адміністраторами день і час Вашого візиту в наш медичний центр.

 • ua
 • ru