Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

098 620 33 60

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

067 446 56 85

UA

RU
ПОРУШЕННЯ ФIЗИЧНОГО РОЗВИТКУ

ЩО ВПЛИВАЄ НА НОРМАЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ?

Фізичний розвиток дітей може значно відрізнятися. Одні діти високі, інші - низькі, одні - повні, інші - худі. У реальному житті краще, якщо маса тіла дитини трохи нижче середньої. Якщо ж маса тіла значно відрізняється від норми, необхідна консультація лікаря.

Причини відставання у фізичному розвитку:

  • генетичні фактори
  • хвороби в період новонародженості
  • порушення всмоктування їжі
  • емоційні проблеми
Logo Color

Лiкарська терапiя

Лікарський метод, який дозволяє впливати на причину, що викликала затримки у фізичному розвитку. Лікування може здійснюватися на дому, під постійним контролем лікаря, залежно від динаміки одужання схема лікування коригується.

right

Чому нас обирають?

Ми - молода, сучасна клініка

Довірчі відносини між лікарем і пацієнтом

Наша цінова політика приємно Вас здивує

Професіонали високого рівня

Left

Нормальний ріст передбачає збільшення як загального числа клітин в організмі, так і синтезу макромолекул окремими клітинами. Відносна значимість цих процесів різна для різних органів і залежить від віку. Регулювання та інтеграція процесів росту в різних тканинах також неоднакові і залежать від стадії розвитку.

Знання механізмів регуляції росту важливо для розуміння причин зміни його характеру, а також старіння і онкогенеза

Вартість послуг

Ви можете ознайомитися з цінами на послуги, перейшовши на сторінку цін

Причин відставання дітей у рості чимало. Є генетично обумовлені захворювання, при яких сповільнюється зростання дитини: це патологія кісткової тканини, порушення обміну амінокислот, кальцію, фосфору або хромосомні аномалії.

Але досить часто відставання в рості виникає через розладів ендокринної системи - організму дитини не вистачає власного гормону росту або він буває біологічно неактивним. Тому важливо виявити порушення в розвитку росту на ранніх етапах, щоб не погіршувати ситуацію.

Фахівці нашої клініки допоможуть вашій дитині, в нашій клініці діагностика і лікування порушень розвитку зростання проводяться на вищому рівні.

Записатися на прийом


  • ua
  • ru