Благомед

Метро «Позняки» вул. Анни Ахматової, 46

098 620 33 60

Метро «Палац Спорту» вул. Еспланадна, 20

067 446 56 85

UA

RU
КОНСУЛЬТАЦIЯ ВУЗЬКИХ СПЕЦIАЛIСТIВ

Консультацiя лiкаря

Як правило, протягом розвитку вашої дитини, педіатр видає направлення на відвідування різних фахівців вузького профілю. Фахівців вузького профілю необхідно відвідувати за планом. Так, наприклад, плановий огляд дитини неврологом проходить за графіком в один місяць, три місяці, шість місяців, дев'ять місяців і один рік. Плановий огляд дитини дитячим офтальмологом проводиться перший раз ще в пологовому будинку. Наступні рази проводяться чітко за планом: два місяці, шість місяців, рік. Ортопед проводить плановий огляд в перший місяць, третій місяць, дев'ятий місяць і рік.

Logo Color

ЯКI БУВАЮТЬ ВУЗЬКI СПЕЦIАЛIСТИ?

Наша клініка надає послуги консультування дітей від таких фахівців:

  • алерголог-імунолог
  • гінеколог
  • гастроентеролог
  • ортопед
  • невролог
  • офтальмолог
  • отоларинголог
right

Чому нас обирають?

Ми - молода, сучасна клініка

Довірчі відносини між лікарем і пацієнтом

Наша цінова політика приємно Вас здивує

Професіонали високого рівня

Left

Якщо ваша дитина скаржиться на певні симптоми, її обов'язково потрібно зводити до фахівця. Багато хвороб можна і потрібно лікувати на початковій стадії, для того, щоб у дорослому житті не виникало жодних проблем. Консультації спеціалістів вузького профілю, як правило, потрібні по необхідності, але

іноді варто сходити на консультацію просто заради профілактики

Вартість послуг

Ви можете ознайомитися з цінами на послуги, перейшовши на сторінку цін

В якому випадку слід консультуватися з фахівцями?

Варто проконсультуватися з алергологом, якщо ваша дитина відчуває себе вкрай некомфортно поблизу від квітучих рослин або пухнастих тварин і чхає не перестаючи. У цьому випадку краще з'ясувати причини алергії, підкоригувати спосіб життя, щоб ваша дитина відчував себе зручно і вдома, і на вулиці.

З гінекологом потрібно консультуватися, коли ваша дитина починає ставити такі очевидні для вас, але все ж незручні запитання. Він допоможе вам з поясненнями, вибравши при цьому найкращу тактику. Та й багато хвороб краще запобігати ще в дитинстві.

Якщо у дитини поганий апетит, дитина часто скаржиться на періодичні болі в животі, якщо що таке розлади, ви знаєте не з чуток - вам слід звернутися до гастроентеролога. Система травлення розвивається до повноліття, і правильний її розвиток просто необхідно контролювати.

Ортопед допоможе вам у разі виявлення будь-яких порушень кістково-м'язової системи, таких, як порушення постави, м'язовий баланс, та інші. Відхилення такого роду краще виявляти ще в дитинстві, тому що і в дорослому житті від них залежить дуже багато.

Консультація невролога допоможе вашій дитині в уникненні нервових розладів, а також у побудові характеру.

Консультації у офтальмолога виявляють порушення в роботі органів зору на ранній стадії. Це дуже важливо, адже від вчасно розпочатого лікування залежить дуже багато.

Отоларинголог потрібен і у випадку, якщо ваша дитина в процесі гри випадково засунув собі що-небудь у вухо, і в тому випадку, якщо надходять скарги на біль у вусі, горлі, або на постійно закладений ніс. Ігнорувати подібні скарги не можна, адже від цього може розвинутися туговухість, а потім і глухота.

Висококваліфіковані фахівці нашої клініки проконсультують вас з будь-якого питання, а також призначать відповідне лікування. Не запускайте! Багато проблем краще прибирати на ранній стадії!

Записатися на прийом


  • ua
  • ru