УЗД дослiдження

УЗД - простий, безболісний і безпечний спосіб дослідження різноманітних органів.

За допомогою УЗД можна діагностувати будь-які зміни внутрішніх органів, що буває іноді дуже важливо при важкому стані пацієнта.

УЗД є абсолютно нешкідливим для людського організму, але, незважаючи на це, з УЗД працюють виключно висококваліфіковані фахівці. Так відбувається, тому що в першу чергу, фахівець, що працює з ультразвуковою діагностикою, повинен добре знати не тільки нормальну фізіологію органів, але і їх патології.

УЗД широко використовується практично у всіх областях медицини. На даний момент це єдиний метод, що дозволяє створювати об'ємні і структурні зображення органів, а в разі вагітності - зображення плоду.

Документація УЗД ведеться в фото та відеорежимі. Наявність патологій надзвичайно чітко видно на знімках, тому, як правило, знімки роблять в подвійному екземплярі - з патологією органу та зі здоровою частиною.

Якщо ви хочете зробити УЗД, але ще не знаєте де, приходьте до нас. У нас ви знайдете демократичні ціни, уважних і чуйних фахівців, а також професійну сучасну апаратуру.