УЗД акушерське

Коли потрiбна УЗД?

Під час вагітності акушерське УЗД робиться всім жінкам, починаючи з третього місяця, для того, щоб визначити, якщо раптом щось піде не так.

Як правило, за весь термін вагітності УЗД робиться чотири рази: на третьому місяці, між п'ятим і шостим, між сьомим і восьмим і в кінці восьмого місяця.

Останнє УЗД (перед пологами) робиться за бажанням батьків, або за показаннями гінеколога, для того, щоб знати масу майбутньої дитини і його стан.

 • Спеціальна підготовка для даного методу не потрібно.

  Акушерське УЗД - абсолютно нешкідлива і безболісна процедура, яку, проте, необхідно проходити чотири рази за весь термін вагітності для відстеження потенційно можливих ускладнень.

Нашi переваги:

  

 • Висококвалiфікований персонал
 • Сучасне, унiкальне обладнання
 • Швидка i точна дiагностика
 • Демократичнi цiни
 • Якiсть, перевiрена часом
Записатися на прийом
 • ми - молода, сучасна клініка
 • довірчі відносини між лікарем і пацієнтом
 • наша цінова політика приємно Вас здивує
 • професіонали високого рівня

Чому показання УЗД так важливі?

Результати УЗД дають можливість гінекологу підготуватися до пологів і вибрати правильну тактику.

УЗД абсолютно нешкідлива для плоду.

Навпаки, ультразвукове обстеження допомагає батькам і гінекологу знайти відповіді на безліч найважливіших питань, що стосуються протікання вагітності.

Крім того, є така послуга, як 3D і 4D УЗД. На 3D можна розгледіти зовнішність майбутньої дитини, і отримати ще більше інформації з приводу нормального розвитку плоду.

На УЗД 4D можна побачити рухи плоду в реальному часі і при бажанні зберегти запис для приміщення в особистий відеоархів.

На першому терміні (від 9ти до 12ти тижнів) можна визначити кількість плодів, термін вагітності, а також, чи нормально розвивається вагітність. У цей час можна визначити у плода ряд вад, несумісних з життям, або ряд відхилень від норми, наприклад таких, як синдром Дауна, що дозволяє батькам заздалегідь прийняти рішення про долю плоду. На цьому терміні можна визначити приблизну дату до пологів.

Другий термін (від двадцяти до двадцяти чотирьох тижнів, він же другий триместр). У цей час можна визначити, чи є вади розвитку і розгледіти стан плаценти. Також на даному триместрі можна розгледіти стать майбутньої дитини.

Третій термін (від тридцяти до тридцяти двох тижнів, третій триместр). В даний час основним завданням УЗД є визначення вад розвитку з пізнім проявом, також оцінюється рухова активність плода, і його місцезнаходження в матці.