Ясинська Наталiя Володимирiвна

Область професійних інтересів:

Ми щодня стикаємося з вибором. Вибираємо товари, послуги, методи лікування... У значній мірі, наш вибір залежить від нашої інформованості На сучасному етапі розвитку медицини виділяється Алопатичний (традиційний) і гомеопатичний принципи лікування. Обидва мають право на існування, обидва розвиваються паралельно, обидва мають двохсотрічну історію розвитку. Гомеопатичні клініки і стаціонари працюють в США, країнах Європи та Індії.

У нашій країні гомеопатія все більше завойовує серця пацієнтів. Зараз йде величезна робота з підготовки наказу МОЗ України по гомеопатії. Вже багато років в мед університетах України читається цикл гомеопатії майбутнім лікарям. Проте вибір методу лікування у великій мірі залежить від тандему "лікар-пацієнт".

При виборі стратегії лікування, слід дати відповідь на головне питання: чи боротися з симптомами захворювання, чи активізувати захисні сили організму? 

А чи замислювалися ви над тим, що організм наш дуже мудрий і кожен симптом нам для чогось потрібен: біль - це перший дзвіночок багатьох хвороб, рідкий стілець потрібен для виведення шкідливих речовин з кишечника, температура для загибелі бактерій і не завжди її потрібно знижувати.

Пропрацювавши 30 років у важкому терапевтичному відділенні, я отримую величезне задоволення від результатів лікування гомеопатією.

Як часто я стикаюся з такою ситуацією, коли хворий пройшов багатьох фахівців, здав аналізи на 1000 гривень, аналізи в нормі. А хворому погано. «Це У Вас на нервовому грунті», але хворому від цього не легше. І починається ходьба пацієнта по колу відвідувань і обстежень.

До гомеопата можуть звертатися і діти. Приводи самі різні, але найчастіше це гострі хвороби: порушення травлення, гострі респіраторні хвороби, гельмінтози, полінози, важке прорізання зубів, гострі харчові отруєння, травми фізичні і психологічні, проблеми в навчанні, порушення розвитку, зниження імунітету, шкірні проблеми.

Лікування дорослих пацієнтів включає часто ті ж проблеми, але потрібно розуміти, що чим старше хворий, тим більше проблем і травм було в його житті, тим більше шарів хвороби. Однак гомеопатія допомагає всім і дорослим і дітям, тваринам і навіть тим, хто категорично не вірить у їх дію. Часто пацієнта на прийом приводять родичі, які хочуть допомогти йому. Відмінності в лікуванні дітей і дорослих лише в чутливості до препаратів: діти більш чутливі до гомео лікуванню.

Є деякі міфи про гомеопатію - працює довго, потрібно довго чекати результату, довго пити ліки. Але є гомеопатія застосовувана в гострих і навіть у реанімаційних ситуаціях. 

Сучасна медицина здатна врятувати пацієнту життя навіть у тих ситуаціях, які раніше вважалися безнадійними. Однак, вона практично безсильна при хронічних процесах в організмі, які проявляються не стільки захворюванням, скільки порушенням різних функцій. В таких випадках, на перший план виходить функціональна медицина, яка забезпечує цілісний підхід до кожного пацієнта.

Лікувати людину, а не хвора - головний принцип гомеопатії. Я люблю гомеопатію за відсутність протоколів і стандартів лікування. Кожна людина унікальна і не можна індивідуальність лікувати за стандартом, особливо це стосується діток. Звичайно є стани, коли терміново потрібна допомога традиційної медицини і навіть хірургії: обширні травми, кровотечі, тяжкі пневмонії, онкологія, СНІД, важка ендокринопатія, багато вроджені патології, гострий живіт та ін.

Але навіть за цих станах гомеопатія може значно поліпшити стан пацієнта при спільному спостереженні. Важко виділити групи пацієнтів, яким краще допомагає гомеопатія. Все залежить від стадії хвороби. Якщо Алопатичний метод лікування це наряд, куплений в магазині, то Гомеопатія - це індивідуальне пошиття. На жаль, є пацієнти не чутливі до гомео лікування. Але їм можна допомогти іншими методами. У багатьох країнах прийом гомеопата сплачується страховими компаніями. У Києві прекрасні гомеопатичні аптеки, зі своїми традиціями, знижками .В середньому упаковка на курс коштує 27-30 гривень. Дорого коштує гомеопатія закуплена за валюту, комплексна. Наші комплекси нічим не поступаються імпортним.

Ще одна перевага гомеопатії, вона не дає ускладнень, тому може застосовуватися з перших днів життя і у вагітних. Це дуже екологічний і м'який метод лікування, що поєднується з іншими методами.

Я вдячна Богу за те, що у мене чудові вчителі і в одному, і в іншому лікувальному методі. Тому я часто поєдную їх, якщо це необхідно.

Запрошую Вас на прийом.

 Ясинська Наталія Володимирівна