Денний стацiонар

Денний стаціонар потрібен саме для тих пацієнтів, яким не потрібно постійна присутність в клініці, але, тим не менш, потрібні саме ті процедури, які не дуже зручно робити вдома.

У послугу денного стаціонару входить активне спостереження лікаря, перебування в палаті, одноразові постільні приналежності, догляд медсестри, витратні матеріали (шприци, катетери, рукавички і т.д.), вимірювання температури тіла, консультація лікаря, і багато іншого.

Стаціонар працює з восьми (8.00) ранку до дев'ятої (21.00) вечора з понеділка по п'ятницю, так що ви можете вибрати для себе найзручніший час. Час перебування на денному стаціонарі варіюється залежно від тривалості процедур, які вам необхідно пройти.

У денному стаціонарі залишаються люди з ще не встановленим діагнозом. Це відбувається в тому випадку, якщо після початкового огляду діагноз все ще невідомий. Необхідна більш ретельна діагностика і, можливо, додаткові обстеження.

Також залишаються люди у випадку, якщо діагноз поставлений, але одними медикаментами проблеми не прибереш. Їм не потрібно цілодобове спостереження персоналу клініки, але потрібно пройти якусь процедуру, наприклад, лікувальний масаж.

Крім того, денний стаціонар залишається чудовим виходом для людей, яким необхідно пройти реабілітаційний курс, який не займає багато часу. Але тим не менш таким людям потрібна спокійна атмосфера і спостереження лікаря, що гарантовано надає наша клініка.